Celodenní výlet MŠ

26.06.2015 10:30

V pátek 19.6. jsme vyrazili na výlet. Počasí bylo nejisté, sluníčko se schovávalo, občas zapršelo, ale dobrá nálada nás neopouštěla. Cílem našeho výletu byly původně Teplické skály, ale vzhledem k proměnlivosti počasí jsme zvolili méně náročný terén - Ostaš. Mohutnost skalních útvarů v dětech vzbuzoval respekt a podněcoval jijich fantazii. Výstup na vrchol zvládly i nejmenší děti. Proplétali jsme se LABYRINTEM, přeskakovali jsme kořeny vzrostlých stromů a obdivovali okolní přírodu. Svačinu, oběd i pití jsme nesli v batůžkách, proto nebyl problém kdykoliv se občerstvit. Sladkou odměnou byla dětem výborná točená zmrzlina v Polici nad Metují, odkud si děti přivezly i krásný pohled. Výlet se vydařil, počasí se umoudřilo a na zpáteční cestě nás autobus ukolébal k zaslouženému odpočinku.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode