Listopadové akce v MŠ

03.12.2015 16:54

V listopadu jsme si ve školce opravdu užívali. Beseda o myslivosti s opravdovým myslivcem, třemi živými pejsky, které jsme si také mohli povodit na vodítku a zkusit si, jak dokáží krásně aportovat, děti opravdu nadchla. Pan myslivec měl na ukázku také různé druhy paroží, ocas lišky, kosti různých zvířat, brokovnici a spousty dalších předmětů, týkajících se myslivosti.Dokonce nám zahrál i na lesní roh a naučil nás písničku, která se zpívá na začátku a konci honu. Další z akcí v listopadu bylo Předadventní tvoření, které nás sice zaskočilo velmi malou účastí rodičů, ale o to více si to přítomní užívali. Kreativita některých dětí neznala mezí a při pohledu na spolupráci s maminkami nám bylo jasné, po kom jsou děti tak šikovné. Jako třešinka na dortu byla v listopadu návštěva zábavného parku Tongo v Hradci Králové, kam jsme odjeli společně s MŠ Chvalkovice. Je zde mnoho atrakcí, kde si děti vyzkoušely svou odvahu, obratnost a spolupráci. Pro některé děti to byla jejich první návštěva v Tongu, ale pro většinu těch starších je to důvěrně známé prostředí. 

V prosinci nás čeká Mikulášská nadílka, návštěva divadelního představení v Jaroměři, besídka a Štědrý den. Už teď se těšíme...

fej

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode