Podzimní hrátky v MŠ

10.10.2017 16:33

Listí žloutne, vítr studeně pofukuje, z komínů se kouří, děti nosí teplé oblečení, sluníčko už málo hřeje,..... Zkrátka podzim vládne v plné síle. Podzimní barvy a činnosti ( sběr hub, sklizeň úrody z polí) nás v MŠ inspirují k hrátkám s přírodninami a barvami. Vyrábíme dekorace z brambor, listí a šišek, naaranžovali jsme si svůj malý lesík plný hub, soviček, lišek a veverek. V oknech nám poletují papíroví draci, naučili jsme se básničku o žaludu,o bramborách, písničky o podzimu,lesních zvířátkách a ptáčcích, taneček o jablíčkách, prostě si s podzimem krásně hrajeme. Užívejte si  barevný podzim s námi, kdy nám šustí spadané listí pod nohami a pozorujte tu pestrou mozaiku barev, protože první mrazíky zvěstují brzkou zimu..

 

Fej

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode