Plány akcí

 
Plán akcí na rok 2019/2020
 
Září

                11.9.   Rodičovská schůzka v budově MŠ v 15.15 hodin

                      

                      24.9.   Školička pro předškoláky v ZŠ

 

                      26.9.   Divadelní představení v Jaroměři, pouze předškoláci

         

                6.9.    Dravci a sovy - vzdělávací program    
 
                    10 .9. - Rodičovská schůzka 16 hod.
 
                     26.9.    Divadelní představení Jaroměř
 
                     30.9.    Dopravní bhřiště Náchod - 3.,4. a 5. ročník
 
                       
 
                         
 
             
 
Říjen
 

MŠ               8.10.    Hudební pořad v MŠ "Já jsem muzikant",hrazeno z fondu

 

                     16.10.   Kurz bruslení

    
                         22.10.   Školička pro předškoláky v ZŠ 
 
                        23.10.    Kurz bruslení
               
 
          
 
            
 
           3. - 4. 10. - Sběr papíru
 
                11.10. Kurz bruslení - II.
 
                18.10. Kurz bruslení - I.
 
                 25.10. Kurz bruslení - II.
                
                 29. - 30.10. -  Podzimní prázdniny 
        
            
 
           
 
Listopad
 
               6.11.   Kurz bruslení
 
                    13.11.  Kurz bruslení
 
                    15.11.  Keramika BAJO, od 9h, 50Kč, hrazeno z fondu
 
                    20.11.  Kurz bruslení
 
                   26.11.   Školička pro předškoláky v ZŠ
  
                   28.11.   Adventní tvoření s rodiči, od 14.30h    
 
         

      
              1.11.    Kurz bruslení - I. 
 
                    8.11.   Kurz bruslení - II. tř
 
                    13.11. Rodičovská schůzka
 
                    15 .11.    Kurz bruslení - I. tř
 
                    22.11. Kurz bruslení - II.
 
                    27.11. - Vánoční tvoření - 17 hod
 
                    29.11.    Kurz bruslení - II. tř
 
                     
 
                    
 
            
            
Prosinec
 
       
                 5.12.      Čerti v MŠ
         
                10.12.      Vánoční besídka pro rodiče v Kulturním domě, společně se ZŠ, od 16 hod
 
                11.12.     Divadelní představení v Jaroměři "Vánoční pohádka", hrazeno z fondu
 
                17.12.      Školička pro předškoláky v ZŠ
 
                18.12.      Štědrý den v MŠ, vánoční nadílka
 
 
           5.12.       Čertovský den
 
                6.12.        Kurz bruslení - II. tř
 
                10.12.      Vánoční besídka -  Kulturní dům -  16 hod.
 
                11.12.     Vánoční pohádka - divadlo Jaroměř
 
                 13.12.     Kurz bruslení - I. tř
 
                  20.12.    Štědrý den ve škole
 
                23.12. - 3.1.   Vánoční prázdniny
 
Leden
 
          10.1.    Divadlo v MŠ, hrazeno z fondu
 
                 16.1.   Malá technická univerzita v MŠ, Stavitel města, hrazeno, od 8.30h
 
                28.1.    Školička pro předškoláky v ZŠ

           

 
             
 
               
 

         

               14. - 18.1.  Rodičovské schůzky - konzultační týden  

 
               31.1.        Pololetní prázdniny                  
  
 
Únor
 
 
          4.2.   Divadelní představení v Jaroměři, hrazeno z fondu
 
                 14.2.   Malá technická univerzita v MŠ,Stavitel mostu, hrazeno, od 8.30h
 
                  25 .2.   Školička pro předškoláky v ZŠ   
 
              
 
                       
                     
 
                       
                  
                         
                 
 
 
Březen
 
              24.3.  Školička pro předškoláky v ZŠ
 
                     25.3.  Jarní tvoření rodičů s dětmi v MŠ, od 14.30h
 
           
              
 
         
 
                6.3.    Karneval - 10 - 12 - Sokolovna
                
                9.3. - 15.3.  jarní prázdniny
 
                29.3.       Noc s Andersenem
 
              
 
Duben
 
 
              6.4.  Malá technická univerzita, Zpracovatel odpadů, hrazeno,od 8.30h
 
                   22.4.  Plavecký výcvik pro předškoláky v Náchodě 
           
                   28.4.  Školička pro předškoláky v ZŠ
 
                  29.4.   Plavecký výcvik pro předškoláky v Náchodě
 
            
 
          
                  1.4.  Jarní tvoření
 
                  9. - 10. 4. Velikonoční prázdniny
 
                           Zápis do 1. ročníku
 
                  14.4.  Rodičovská schůzka
 
                   22. 4. Plavecký výcvik
 
                   29.4. Plavecký výcvik
 
                 
               
                Květen
 
           6.5.    Plavecký výcvik pro předškoláky v Náchodě
 
                13.5.    Jarní vystoupení pro rodiče v MŠ, od 15.15h
 
                13.5.    Plavecký výcvik pro předškoláky v Náchodě
 
                18.5.    Malá technická univerzita, Stavitel věží, hrazeno,od 8.30h          
 
                20.5.    Plavecký výcvik pro předškoláky v Náchodě
 
                26.5.    Školička pro předškoláky v ZŠ
 
                27.5.    Plavecký výcvik pro předškoláky v Náchodě
              
               28.-29.5.     Sběr papíru
 
                     
 
                  6.5   Plavecký výcvik
 
                  7.5.   besídka ke Dni matek
 
                 13.5.     Plavecký výcvik
           
                 20.5.       Plavecký výcvik
 
                 27.5.        Plavecký výcvik    
 
                

       
Červen
 
 
 
          3.6.         Předškoláci - plavecký výcvik
                               
               10.6.          Předškoláci - plavecký výcvik 
          
               11.6.          Malá technická univerzita, Archeolog, hrazeno,od 8.30h
 
              16 .6.          Školička pro předškoláky v ZŠ
 
              17.6.           Předškoláci - plavecký výcvik
 
              24.6.           Předškoláci - plavecký výcvik
 
              25.6.           Rozloučení s předškoláky na zahradě MŠ, od 16h
 
              

                
 
                
 
 
           3.6.        Plavecký výcvik
 
                              Rodičovská schůzka budoucích prvňáčků - 15 hod.
 
                              Fotografování

                 10 .6.      Plavecký výcvik
 
                 17.6.       Plavecký výcvik
 
                        Olympiáda málotřídních škol
 
                 18. - 19.6.      Sběr papíru
 

                   24.6.    Plavecký výcvik

 
                  26.6.    Zakončení školního roku pro rodiče a žáky, rozloučení s páťáky
 
                               Hrajeme si hlavou - UHK
            
                30.6.      Předávání vysvědčení
 
 
             
                
               
 
                8.3.      Hudební pořad v MŠ "Muzikantský rok", od 8.45h

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode