Mateřská škola

Mateřská škola sídlí v budově s obecním úřadem. Budova je přízemní a její technický stav je vyhovující.

Mateřská škola má samostatnou šatnu, hernu, jídelnu a ložnici, ve které je od roku 2012 nová podlaha z PVC, sociální zařízení a sborovnu s šatnou pro učitelky.

Před budovou je rozlehlá zahrada s pískovištěm, průlezkami, klouzačkou a houpačkami. Všechny herní prvky jsou nové od prázdnin roku 2011. Postupně docházelo k dalšímu doplňování a úpravám. Přibyl nám krásný altán a "závodní ovál" pro trojkolky. Konečná rekonstrukce zahrady byla ukončena v roce 2014. Školní zahrada je vybavena tak, aby umožňovala dětem dostatek rozmanitých aktivit a pohybu.

Vybavení a nábytek v mateřské škole je částečně původní a částečně obnoven. Nově vybaveny jsou sociální zařízení a nábytek v herně. Vybavení vyhovuje potřebám a počtům dětí a splňuje hygienická kritéria.

Všechny vnitřní i venkovní prostory splňují bezpečnostní a hygienické normy dle platných předpisů.

školní řád MŠ_2017.docx (32530)

provozní řád MŠ .doc (41984)