CO JSME DĚLALI V ZAŘÍ.

19.10.2022 14:04

Máme za sebou první měsíc školního roku, září. Přivítali jsme děti stávající, ale i šest nových. Každý den se těšíme z hraček a dokud nás sluníčko hřeje, co nejvíce využíváme naši školní zahradu. Stihli jsme se již vypravit autobusem do Jasenné do místního kaktusářství, cvičit v tělocvičně základní školy, vydat se do lesíka nad dolanským hřištěm, navštívit dětské hřiště v Čáslavkách, u Ludvíkových na poli nakopat brambory a ve školce si upéct hranolky. Poctivě jsme se učili nové básničky a písničky, abychom si trénovali naše jazýčky. Učíme se s novou bruskou v naší dílničce a bádáme mikroskopem vše, co je kolem nás. Už víme, že se ve školce chováme vřele k ostatním dětem a dospělým a že je školka místem, ve kterém se můžeme cítit bezpečně. Těšíme se na další měsíce plné zábavného učení.

Zpět