Hrajeme si i hlavou

22.06.2019 08:11

Ve čtvrtek 20.6. se žáci naší školy vydali do Hradce Králové . Univerzitní kampus Na Soutoku se totiž zaplnil vědeckými experimenty, které si mohli vyzkoušet malí i velcíí. Žáci viděli pokusy s kapalným dusíkem a suchým ledem, roboty a rakety všech druhů a velikostí. Spousta aktivit pak byla připravena i pro ty nejmenší experimentátory – třeba skládání souhvězdí z obřích kostek nebo vyrábění netradičních hudebních nástrojů. Připraveni byli i hlavounci  speciální měna, za kterou děti dostaly odměny nebo vyhlášenou limonádu Einsteinovku. Program byl velice zajímavý a našim žákům se moc líbil.

 

 

                                                                                                                                                                                    Mat

Zpět