KVĚTEN 2024

07.05.2024 16:36

3.5.2024  První akcí letošního května byl páteční "Den požární ochrany". Děti si zkusily zatelefonovat na číslo 150, kde uvedly své jméno a příjmení a ti starší dokázaly uvést i místo bydliště. V rámci procvičení prostorové orientace uváděly i přesné místo požáru. ( Vše samozřejmě imaginárně :-) ) Následný nácvik evakuace a návštěva Dobrovolných hasičů z Dolan, připravila dětem nezapomenutelný zážitek. Děkujeme.

6.5.2024  Další z návštěv skvělé paní Fenyklové a jejího Knihadýlka. Tentokrát program " Ó,Ó,Ó, VAJÍČKO a následné aktivity k tomuto programu děti velice zaujaly a procvičily si tak dějovou a časovou posloupnost. Budeme se těšit příště.

15.5.2024  DEN RODINY, právě tak se jmenuje dnešní den. Svátek slaví rodinná pohoda a společně strávený čas. Ani naše školka nezůstala pozadu a společně s dětmi a jejich rodinou jsme si užili příjemné odpoledne. Tradiční procházka s plněním rodinných úkolů všechny zúčastněné zavedla na zahradu MŠ, kde měly děti připravený krátký program se zapojením rodičů. V závěru odpoledne si všichni zasadili svůj "rodinný strom života", který si odnesli domů. Přejeme všem rodinám, aby jejich strom měl pevné kořeny a zdravě rostl.