LAMPIONOVÝ PRŮVOD

20.11.2023 17:07

V podvečer 8. listopadu jsme uspořádali 2. ročník Lampionového průvodu. Začátek celé akce se odehrál v prostorách naší základní školy pod dozorem sličných čarodějnic, pavoučnic, Madame de Muerty a jiných roztodivných stvoření.

Tajemnou atmosféru jsme s dětmi chystali několik dní dopředu – po celé škole a okolí tak nechyběli vyřezávané dýně, obrovští pavouci, záhadní bubáci nebo strašidelný hrad.

Letošní výzvou bylo vyrobit a ozdobit vlastní světelnou pochodeň, kterou jsme za tmy vynesli ve společném průvodu. Cesta nás dovedla až k mateřské školce, kde na každého návštěvníka čekalo hřejivé pohoštění.

Děkujeme všem rodinám za hojnou účast a pozitivní reakce a už těšíme se na třetí ročník, který opět přinese další skvělou příležitost, jak strávit společné chvíle ve škole s dětmi, rodinou a přáteli.