Lyžařský kurz

25.01.2022 18:26

Po dvouleté přestávce se nám v letošním roce podařilo uskutečnit lyžařský kurz. Organizovala ho pro nás společnost Snowbear z Hradce Králové. Žáci se doplodne učili a po obědě na nás již čekal autobus a vydali jsme se do Sedloňova v Orlických horách, kde jsme lyžovali. Sice jsme vzhledem k nepříznivému počasí museli v úterý zůstat doma, ale ostatní dny jsme si vše vynahradili. A tak se i úplní začátečníci naučili alespoň trochu lyžovat a v pátek si mohli zasoutěžit. Ti zručnější si užili jízdu na vleku a pod vedením zkušených instruktorů zvládli i začátky carvingu. Domů jezdili všichni unavení, ale spokojení, a těšili se na další den na sněhu. Letos sice nejezdili všichni žáci, ale doufejme, že se k letošním 19 přidají v příštím roce i ti zbývající. Vždyť pohyb na čerstvém vzduchu je fajn a lyžování je prima.