NOC S ANDERSENEM 2024

28.03.2024 18:53

V pátek 22. března se konal již 24. ročník celorepublikové akce s názvem Noc s Andersenem. I v naší škole se k tomuto projektu přidáváme a každoročně se scházíme, abychom společně strávili noc plnou dobrodružství. Letos jsme se ponořili do kouzelného světa pohádky Sněhová královna od H. Ch. Andersena. Naše cesta začala vyprávěním a sledováním, jak statečná Gerda zachraňuje svého milého Kaye. Děti se zapojily do různých úkolů, které Gerdu provázely na její cestě, a pomáhaly jí překonat všechny překážky.

Na všechny odvážlivé nocležníky čekalo i další překvapení v podobě tajemné stezky podzemními školními chodbami a záhadné hádanky, které musely řešit.

Celý večer byl pro děti nejen zábavným dobrodružstvím, ale také skvělou příležitostí pro rozvoj jejich lásky ke čtení a příběhům.

 

Zpět