Noc s Andersenem

04.04.2016 13:24

Již po patnácté se letos konala tradiční Noc s Andersenem, která je součástí oslav Mezinárodního dne dětské knihy. Také naše škola je do tohoto mezinárodního projektu zapojena. Letošní rok byl věnován H.CH.Andersenovi a hlavně jeho Malé mořské víle ( výročí vydání a také zfilmování české verze pohádky ), ale také začínajícímu spisovateli  Vratislavu Maňákovi a jeho knížce Expedice z pohlednice. 

Jako každoročně sešli jsme se v páteční podvečer. Čekalo na nás spousta práce - kvízy, soutěže, hádanky, skládanky. Ale hlavně četba pohádek. Shlédli jsme také naše české zfilmování pohádky Malá  mořská víla.

No ale nejvíc jsme se samozřejmě těšili na stezku odvahy. Letos byla docela dlouhá, strašidelná a obsahovala 9 úkolů, které jsme museli plnit. Na konci stezky na nás čekal poklad, který jsme museli najít.

V noci jsme toho moc nenaspali a tak se nám ráno ani nechtělo stávat. Ale bylo to fajn. Příště přijdeme zase.

 

                                                                                                                                                                                                      Mat

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode