Nový školní rok

29.08.2021 16:50

Již za několik dní začíná nový školní rok. Také v září budou platit podobná protiepidemiologická pravidla jako v minulém školním roce. 

Děti v MŠ se nebudou testovat ani nebudou muset nosit roušky.
Na ZŠ proběhne testování všech žáků včetně prvního ročníku v těchto dnech - 1.9., 6.9. a 9.9.2021. Rodiče žáků 1. ročníku prosím, aby se 1.9. dostavili se svým "prvňáčkem" v 7, 30 hod. Po otestování všech žáků proběhne v 8 hod. slavnostní zahájení školního roku. Žáci ostatních ročníků prosím, aby do školy přicházeli ve stejných časech, jako v minulém škoním roce.
Ve společných prostorách školy budou žáci používat ochrannou roušku, ve třídách bude probíhat výuka bez roušek.
 
 
                                                                                                         Mgr. Matějková
Zpět