Olympiáda málotřídních škol

22.06.2019 07:43

Tak jako každoročně se i v kletošním roce u nás konala olympiáda málotřídních škol. S našími žáky změřili své síly žáci a žákyně z Velichovek, Rychnovka a Jasenné. Atletický trojboj (hod, skok, běh), malou kopanou i výtvarnou soutěž si všichni užili, protože nám krásně vyšlo počasí a celé dopoledne svítilo sluníčko. Získali jsme i nějaké medaile - Tereza 3. místo v běhu a skoku, Jáchym 3. míso v běhu, Adéla 3. místo ve výtvarné soutěži a fotbalisté také 3. místo. Celkově obsadila naše škola také 3. místo. Vítězem se jako téměř tradičně stala ZŠ Velichovky.

Děkuji všem pedagogickým pracovníkům za přípravu žáků a pomoc.

Přeji všem krásné prázdniny a příští rok se budeme zase těšit na další měření sil.

 

 

                                                                                                                                                                                                 Mat

Zpět