OSLAVA DNE RODINY

21.05.2024 14:08

Středa 15. května je významným dnem pro rodiny po celém světě, neboť se slaví Mezinárodní den rodiny. Rodina patří mezi základní jednotky naší společnosti a tímto dnem zdůrazňujeme význam společně stráveného času s našimi nejbližšími. Rodina poskytuje podporu, lásku i bezpečí, a proto je důležité si připomínat její hodnotu a posilovat rodinné vazby.

Tradiční součástí našich oslav je oblíbená Stezka rodiny, připravovaná společně s Mateřskou školou. Stezka je plná veselých úkolů určených pro děti i dospělé. Účastníci stezky se mohli těšit na různá zábavná stanoviště, kde si vyzkouší své dovednosti, spolupráci a kreativitu. Na konci trasy na všechny čekala sladká odměna, jako malé poděkování za jejich snahu a účast. Potěšili jsme se také vystoupením našich nejmenších kamarádů z mateřské školy, kteří si pro tuto příležitost připravili krátké představení. Na závěr odpoledne si pak mohla každá rodina vysadil vlastní "rodinný strom života".

 

Zpět