Škola v přírodě

19.05.2019 17:57

V letošním roce jsme se po delší době vydali na školu v přírodě. Cílem bylo tentokrát Sněžné v Orlických horách - chata Sněženka. Největší obavy jsme měli z počasí, které je letos dost nevyzpytatelné, ale naštěstí nám přálo. Jen malé dopolední přeháňky nám báječný týden nemohly zkazit. Pobyt jsme si skutečně užili. Dopoledne jsme se trochu učili a odpoledna byla plná her a soutěží. Také celodenní výlet - zčásti pěší - se vydařil. Ze Slavoňova jsme putovali krásnou krajinou kolem obory s jeleny do Nového Města nad Metují, kde jsme si prohlédli zámecký park a krásné náměstí. Po sladké odměně, kterou byla výborná zmrzlina, jsme se v podvečer vrátili zase zpět. Také pozorování vodních živočichů, kterým nás prováděl zaměstnanec záchranné stanice z Jaroměře, který za námi přijel, se nám líbilo. A tak se budeme těšit, že se třeba příští rok vydáme na školu v přírodě zase.

 

 

                                                                                                                                                               Mat

Zpět