Vánoční vystoupení

02.01.2018 12:53

Naše vánoční vystoupení pro rodiče a známé se v letošním roce konalo poprvé v budově Kulturního domu. Vystoupení děti z MŠ bylo letos zaměřeno na čerty, a tak nás malí čertíci a čertice pobavili spoustou tanečků a písniček. Žáci ZŠ si letos vybrali pohádku O dvanácti měsíčkách. Herecká vystoupení některých žáků byla opravdu na vysoké úrovni a myslím, že se tedy také všem líbila. Vystoupení zakončil tradiční společný zpěv vánočních koled. I když jsme zpočátku měli z prostředí docela obavy, velice se nám tam líbilo a myslím, že příště si ho zvolíme opět. Děkuji všem zaměstnancům školy a školky za přípravu zdařilé akce.