Zimní olympiské hry v MŠ

30.01.2018 16:54

O trochu dříve než v Jižní Koreji, začaly Zimní olypijské hry v MŠ. Slavnostní zahájení s panem starostou, symbolické zapálení olympijského ohně, olympijský slib sportovců a trenérů, uvědomnění si, do které země patříme a následné seznámení s českou hymnou a vlajkou, to vše předcházelo samotnému sportování v duchu fair play. Demokratickou volbu vlajkonoše, nosiče olympijského ohně a kapitána českého týmu, děti zvládly velice zodpovědně. Sportovci si sami vyrobili lyže, aby mohli závodit v biatlonu. Ke krasobruslení nám stačily ponožky, podlaha v ložnici a píseň Ivety Bartošové Léto. Skoky na lyžích také nebyl žádný problém, skákalo se na žíněnku. Hokejové klání a střela na branku měla také velký úspěch, skoro jako v Naganu. K jízdě na bobu a lyžování jsme využili poslední zbytky sněhu. Jediné, co nám dělalo trochu starosti, byla startovní čísla sportovců, což uvidíte ve fotogalerii. Za krásnou a zdařilou sportovní akci patří dík i hrstce rodičů, kteří v rámci svých možností dětem dodali sportovní vybavení. Děkuji také zaměstnancům MŠ a OÚ za krásnou spolupráci a těším se na další akce.

                                                  Fej  

Zpět